دارای تاییدیه از سازمان نظام مهندسی

 

تحت پوشش بیمه سامان

 

دارای تاییدیه از وزارت مسکن و شهرسازی

 

پروانه کاربرد علامت استاندارد 12977

تولید تیرچه بتنی و کرومیت

تولید تیرچه بتنی:

با توجه به فراگیر بودن استفاده از تیرچه های بتنی و همچنین اصرار برخی مالکین و مهندسین محترم بر استفاده از این تیرچه ها، این مرکز اقدام به راه اندازی خط تولید تیرچه های بتنی نموده است. طرح و اجرای تیرچه های تولیدی این مرکز مطابق مقررات ملی ساختمان، ضوابط و نشریات سازمان مدیریت و برنامه ریزی می باشد. در تولید تمامی تیرچه های این مرکز دو عنصر کیفیت و اقتصاد، کاملا مدنظر مهندسین مرکز قرار گرفته است.

 

تولید تیرچه کرومیت (فلزی خودایستا):

در کنار تولید تیرچه های انحصاری تام (که همراه با شمع اجرا می شوند)، این مرکز اقدام به راه اندازی خط تولید تیرچه های فلزی خود ایستا نیز نموده است. این تیرچه های فلزی خودایستا، مطابق نشریه 151 و مقررات ملی ساختمان به صورت کاملا مهندسی و با وزن و مقاومت بهینه طراحی می شوند.

تیرچه های خودایستای این مرکز نسبت به تیرچه های تولید شده در کارگاههای غیرتخصصی متفرقه دارای وزن کمتر بوده و مقرون به صرفه می باشند.

 

 

http://www.tomroof.ir/images/nezam%20tehran.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/patent-thermocutte-smr.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/standard-12977-92-3-300-2.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/5699-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/standard.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/calc%20notes.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/guarantee.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/sji1.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/img_0003-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/img_0004-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/img_new-sm.jpg

تقدیر شده در نخستین همایش مصالح استاندارد- 1393

آخرین اخبار

مقاومت بالای سازه و سقف های تام در برابر زلزله در استان کردستان


برخی پروژه های دهانه بلند سقف تام در کشور


تقدیر از سقف نوین تام در همایش ملی تعالی استاندارد


حضور سقف تام در هفدهمین نمایشگاه ساختمان تهران (سالن 14 غرفه 112)


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

 

مرکز توسعه مهندسی و کارآفرینی عمران ایران

مبتکر فن آوری های نوین ساختمانی

ارائه دهنده سری سقف های نوین تام

 

دفتر مرکزی: تهران، خ سهروردی شمالی، پلاک 683

تلفن: 88172697-88172698-88739459

فکس: 88617651

 

ایمیل: info@tomroof.ir

http://tomroof.ir/images/telegram-logo.gif

Brown Blue Orange