دارای تاییدیه از سازمان نظام مهندسی

 

تحت پوشش بیمه سامان

 

دارای تاییدیه از وزارت مسکن و شهرسازی

 

پروانه کاربرد علامت استاندارد 12977

بعد از افزایش وام به 160 میلیون تومان شرایط جدید معامله اوراق تسهیلات مسکن اعلام شد

بعد از افزایش وام مسکن زوجین در روزهای پایانی سال گذشته شرکت فرابورس با اعلام کاهش یک درصدی سود این اوراق، شرایط انتشار و معامله اوراق جدید تسهیلات مسکن را اعلام کرد.

 

به گزارش خبرنگار ایسنا، بعد از مصوبه 11 اسفند شورای پول و اعتبار مبنی بر افزایش وام مسکن زوجین به ۱۶۰ میلیون تومان، متقاضیان استفاده از تسهیلات جدید منتظر اعمال تغییرات لازم در اوراق تسهیلات مسکن بودند که شرکت فرابورس شرایط جدید معامله این اوراق را اعلام کرد.

 

به این ترتیب شرکت فرابورس در مورد افزایش سقف تسهیلات مسکن برای زوجین از محل اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن و تغییر نرخ سود آن، اطلاعیه ای صادر و با اعلام کاهش یک درصدی سود، شرایط انتشار و معامله اوراق جدید را تشریح کرد.

 

در این اطلاعیه آمده است که بر اساس بخشنامه 17 اسفند ماه بانک مسکن، نرخ سود تسهیلات خرید خانه، فروش اقساطی و جعاله تعمیر مسکن از 18.5 درصد به 17 درصد کاهش یافته است. همچنین نرخ سود تسهیلات مشارکتی نیز 21 درصد تعیین شده است.

 

همچنین بر اساس این اطلاعیه سقف تسهیلات خرید و ساخت مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن برای زوجینی که تاریخ عقد آنها از اول فروردین 85 و بعد از آن باشد( مشروط به عدم استفاده از تسهیلات طرح 92) از 500 ریال به سقف های جدید افزایش پیدا کرده است؛ به طوری که سقف تسهیلات برای هر پلاک ثبتی در تهران 100 میلیون تومان و در مراکز استان ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر است که در این صورت اوراق مورد نیاز برای تهران 200 برگه و برای شهر های بالای 200 هزار نفر 160 برگه و برای سایر مناطق شهری که 60 میلیون تومان برای هر پلاک ثبتی است، 120 برگه است.

 

سقف فردی تسهیلات خرید و ساخت مسکن از محل گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در تهران 60 میلیون تومان و در مراکز استان های بالای 200 هزار نفر 50 میلیون تومان است که تعداد اوراق مورد نیاز در تهران 120 ورقه و در مراکز استان ها 100 ورقه است.

 

بر اساس این اطلاعیه استفاده از سقف های تسهیلاتی مذکور از محل گواهی حق قدم استفاده از تسهیلات مسکن صادره از نمادهای " تسه 9408" و نمادهای بعدی امکان پذیر است. پرداخت تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن صادره در نمادهای " تسه 9407" و ماقبل صرفا تا سقف های تسهیلات قبلی (50 میلیون تومان برای زوجین و 35 میلیون برای سایر اشخاص) امکانپذیر خواهد بود.

 

علاوه بر این متقاضیان استفاده از تسهیلات مسکن با سقف های جدید می توانند از طریق خرید اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن به تعداد مورد نیاز در نمادهای تسه 9408 به بعد، استفاده از اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن قبلی در نمادهای " تسه9407" و قبل از آن تا سقف های تسهیلات قبلی 350 میلیون ریال برای هر یک از زوجین، خرید مابه التفاوت از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن جدید در نمادهای " تسه 9408"‌ و بعد از آن و همچنین پرداخت دو فقره تسهیلات جهت خرید یک واحد مسکونی توسط زوجین مستلزم خرید شش دانگ یک واحد مسکونی از سوی زوجین است، از این مزایا بهره مند شوند.

 

http://www.tomroof.ir/images/nezam%20tehran.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/patent-thermocutte-smr.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/standard-12977-92-3-300-2.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/5699-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/standard.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/calc%20notes.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/guarantee.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/sji1.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/img_0003-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/img_0004-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/img_new-sm.jpg

تقدیر شده در نخستین همایش مصالح استاندارد- 1393

آخرین اخبار

مقاومت بالای سازه و سقف های تام در برابر زلزله در استان کردستان


برخی پروژه های دهانه بلند سقف تام در کشور


تقدیر از سقف نوین تام در همایش ملی تعالی استاندارد


حضور سقف تام در هفدهمین نمایشگاه ساختمان تهران (سالن 14 غرفه 112)


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

 

مرکز توسعه مهندسی و کارآفرینی عمران ایران

مبتکر فن آوری های نوین ساختمانی

ارائه دهنده سری سقف های نوین تام

 

دفتر مرکزی: تهران، خ سهروردی شمالی، پلاک 683

تلفن: 88172697-88172698-88739459

فکس: 88617651

 

ایمیل: info@tomroof.ir

http://tomroof.ir/images/telegram-logo.gif

Brown Blue Orange