دارای تاییدیه از سازمان نظام مهندسی

 

تحت پوشش بیمه سامان

 

دارای تاییدیه از وزارت مسکن و شهرسازی

 

پروانه کاربرد علامت استاندارد 12977

ترانزیت بیش 6 میلیون تن کالا در 6 ماهه امسال

معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام ترانزیت 6 میلیون و 421 هزار و 129 تن کالا در 6 ماهه ابتدای امسال گفت: این رقم نسبت به 6 ماهه اول سال گذشته حدود 10.4 درصد رشد داشته است.

شهریار افندی زاده با بیان اینکه در 6 ماهه ابتدای امسال در مجموع 6 میلیون و 421 هزار و 129 تن جابجایی انجام گرفته است، بیان کرد: این رقم نسبت به 6 ماهه اول سال گذشته حدود 10.4 درصد رشد داشته است که 95 درصد آن از طریق سیستم جاده ای انجام گرفته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به فعالترین مرزهای کشور در ورود کالا، گفت: پایانه مرزی پرویز خان در استان کرمانشاه با 36 درصد، بندرعباس با 27.7 درصد و بازرگان با 9.3 درصد فعالترین مرزها در ترانزیت ورودی کالا به کشور بودند.

افندی زاده با بیان اینکه پس از آن پایانه های مرزی سرخس، لطف آباد، باشماق، جلفا، تمرچین، بیله سوار و بندرامام خمینی قرار دارند، گفت: عمده ترین مواد ترانزیت شده به داخل کشور کالاهای سوختنی، فرآورده های نفتی، محصولات پتروشیمی، انواع کالای ساختمانی و مواد غذایی بوده است.

وی تصریح کرد: براساس بررسی هایی که در 6 ماهه ابتدای امسال انجام گرفت بیشترین جابجایی مربوط به اردیبهشت انجام شد و پس از آن در ماه های خرداد و تیرماه بیشترین جابجایی کالا در کشور به ثبت رسیده است.

نماینده دولت در امر ترانزیت، با اشاره به اینکه حدود 280 هزار دستگاه کامیون، جابجایی در بخش حمل و نقل جاده ای را برعهده داشتند، بیان کرد: 52 درصد از این کامیون ها ایرانی و مابقی مربوط به ترکیه، آذربایجان و دیگر ملیت ها بودند.

افندی زاده در خصوص آمار کشورهایی که جابجایی کالا از ایران را انجام دادند، بیان کرد: بیشترین جابجایی از عراق به سمت امارات، ترکیه به سمت ترکمنستان و امارات به سمت عراق بوده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به فعالترین پایانه های مرزی در ترانزیت خروجی کالا، اظهار داشت: در 6 ماه ابتدای امسال بندر امام خمینی با 30.4 درصد، سرخس در استان خراسان رضوی با 14.4 درصد و بندرعباس با 11.7 درصد فعالترین پایانه ها در خروج کالا بودند.

وی با بیان اینکه مرزهای لطف آباد، باشماق و دوقارون در رتبه های بعدی ترانزیت خروجی کالا قرار دارند، بیان کرد: فعالترین پایانه های ریلی در کشور هم سرخس، بندرعباس، رازی و بندرامام خمینی هستند.

 

http://www.tomroof.ir/images/nezam%20tehran.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/patent-thermocutte-smr.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/standard-12977-92-3-300-2.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/5699-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/standard.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/calc%20notes.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/guarantee.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/sji1.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/img_0003-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/img_0004-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/img_new-sm.jpg

تقدیر شده در نخستین همایش مصالح استاندارد- 1393

آخرین اخبار

مقاومت بالای سازه و سقف های تام در برابر زلزله در استان کردستان


برخی پروژه های دهانه بلند سقف تام در کشور


تقدیر از سقف نوین تام در همایش ملی تعالی استاندارد


حضور سقف تام در هفدهمین نمایشگاه ساختمان تهران (سالن 14 غرفه 112)


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

 

مرکز توسعه مهندسی و کارآفرینی عمران ایران

مبتکر فن آوری های نوین ساختمانی

ارائه دهنده سری سقف های نوین تام

 

دفتر مرکزی: تهران، خ سهروردی شمالی، پلاک 683

تلفن: 88172697-88172698-88739459

فکس: 88617651

 

ایمیل: info@tomroof.ir

http://tomroof.ir/images/telegram-logo.gif

Brown Blue Orange