دارای تاییدیه از سازمان نظام مهندسی

 

تحت پوشش بیمه سامان

 

دارای تاییدیه از وزارت مسکن و شهرسازی

 

پروانه کاربرد علامت استاندارد 12977

مشارکت مراکز پژوهشی در نوسازی بافتهای فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه در آینده نزدیک از مشارکت دانشگاهها و مراکز پژوهشی در بافتهای فرسوده شهری استفاده می کنیم، گفت: باید با رویکرد تعاملی و بر پایه خرد جمعی نگاه خودمان را در بازآفرینی بافت های فرسوده از پروژه محوری به فرآیند محوری تبدیل کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد سعید ایزدی با بیان اینکه فعالیت های  شرکت  عمران و بهسازی شهری ایران بر پایه آخرین رویکرد ها و دست آوردهای جهانی برنامه ریزی و اجرا خواهد شد، گفت: در آینده نزدیک این نهاد از همفکری کلیه متخصصان در دانشگاهها، مراکز علمی، پژوهشی، مهندسان مشاور، مدیران پیشکسوت باتجربه در این حوزه و کارشناسان و مدیران سایر نهادهای مرتبط بهره خواهد برد.

وی افزود: باید با رویکرد تعاملی و بر پایه خرد جمعی نگاه خودمان را در بازآفرینی بافت های فرسوده از پروژه محوری به فرآیند محوری تبدیل کنیم.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با بیان اینکه نهادهای محلی در نوک پیکان فعالیت های نوسازی و بازآفرینی بافت های فرسوده شهری و توانمند سازی سکونتگاههای غیر رسمی کشور قرار دارند، گفت: ما باید از تجربیات نهادهای محلی که در امر نوسازی و بازآفرینی بافت های فرسوده شهری و توانمند سازی سکونتگاههای غیر رسمی تجربیات خوبی کسب کرده اند، استفاده کنیم.

ایزدی با اشاره به اینکه امروزه دفاتر خدمات نوسازی محلی نقش ارزنده ای در  احیاء و بهسازی، نوسازی و بازآفرینی بافت های فرسوده ایفا می کنند، اظهار داشت: بازآفرینی بافت های فرسوده و توانمند سازی و ساماندهی سکونتگاههای غیر رسمی باید سرعت بیشتری پیدا کند.

وی افزود: باید به فعالیت های خودمان شتاب بدهیم در عین حالی که نباید فعالیت هایمان با شتابزدگی انجام گیرد، زیرا در آن صورت ممکن است حاصل کار از کیفیت لازم برخوردار نباشد.

 

http://www.tomroof.ir/images/nezam%20tehran.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/patent-thermocutte-smr.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/standard-12977-92-3-300-2.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/5699-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/standard.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/calc%20notes.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/guarantee.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/sji1.gif http://www.tomroof.ir/images/arms/img_0003-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/img_0004-sm.jpg http://www.tomroof.ir/images/arms/img_new-sm.jpg

تقدیر شده در نخستین همایش مصالح استاندارد- 1393

آخرین اخبار

مقاومت بالای سازه و سقف های تام در برابر زلزله در استان کردستان


برخی پروژه های دهانه بلند سقف تام در کشور


تقدیر از سقف نوین تام در همایش ملی تعالی استاندارد


حضور سقف تام در هفدهمین نمایشگاه ساختمان تهران (سالن 14 غرفه 112)


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

 

مرکز توسعه مهندسی و کارآفرینی عمران ایران

مبتکر فن آوری های نوین ساختمانی

ارائه دهنده سری سقف های نوین تام

 

دفتر مرکزی: تهران، خ سهروردی شمالی، پلاک 683

تلفن: 88172697-88172698-88739459

فکس: 88617651

 

ایمیل: info@tomroof.ir

http://tomroof.ir/images/telegram-logo.gif

Brown Blue Orange